ثبت ‌نام متقاضیان سخنرانی در نمایشگاه بین ‌المللی TGC آغاز شد

به گزارش روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا، این نمایشگاه که ۹ و ۱۰ اردیبهشت ماه سال ۹۶ در برج میلاد تهران برگزار می‌شود؛ فرصت بزرگی برای حضور در جمع بیش از دو هزار نفری صنعت بازی در ایران و خاورمیانه را فراهم می‌کند.
بخش کنفرانس‌ های رویداد، شامل ۶۰ سخنرانی و پنج کلاس تخصصی در پنج موضوع فنی، تجارت و بازاریابی، هنری، طراحی بازی و مدیریت پروژه خواهد بود و متخصصان در هر یک از این موضوعات می ‌توانند یکی از سخنرانان این رویداد باشند.
سخنرانی در این رویداد این فرصت را در اختیار فعالان صنعت بازی‌ های رایانه ‌ای می ‌گذارد تا ایده ‌ها و دانش خود را برای رشد این صنعت، با صدها نفر از دانش ‌پژوهان، بازی‌ سازان، ناشران و سرمایه ‌گذاران داخلی و بین‌ المللی در میان بگذارند.
فعالان این حوزه می ‌توانند با سخنرانی در این رویداد ایده ‌های‌ شان را با صدها نفر از بازی‌ سازان در ایران و منطقه MENA در میان گذاشته و در توسعه این صنعت شریک شوند.
پس از ثبت سخنرانی، هیاتی ۱۱ نفره شامل ۶ عضو بین ‌المللی و پنج عضو ایرانی به بررسی موضوعات سخنرانی‌ها پرداخته و بهترین‌ها را انتخاب می‌کند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای،‌ از ۶۰ کنفرانس رویداد، حداقل ۳۰ کنفرانس توسط سخنرانان مطرح بین ‌المللی ارائه می ‌شود و برای کنفرانس‌ ها ترجمه همزمان به انگلیسی و فارسی در نظر گرفته شده است.
علاقه‌مندان تا ۳۰ بهمن ماه فرصت دارند تا با مراجعه به صفحه http://www.tehrangamecon.com/speakersReg/ طرح اولیه سخنرانی خود را ارسال کنند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *