اقتصاد مقاومتی زمینه ساز توسعه کشور است

اقتصاد مقاومتی زمینه ساز توسعه کشور است

به گزارش ایدنا به نقل از ایلیار خبر ، حجت الاسلام محمد علی نکونام در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی زمینه ساز توسعه کشور است، اظهار داشت: تحقق اقتصاد مقاومتی موجب حل شدن مشکلات جامعه و زمینه ساز توسعه  کشور است.

وی عنوان کرد: اقتصاد مقاومتی موجب بی اثر شدن تحریم ها می شود.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه باید از ظرفیت های مختلف برای تحقق اقتصاد مقاومتی استفاده کرد، بیان کرد: مسئولان باید با تلاش و کوشش زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی را فراهم کنند.

اقتصاد مقاومتی موجب کاهش وابستگی ها به خارج از کشور می شود

وی با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی موجب کاهش وابستگی ها به خارج از کشور می شود، بیان کرد: باید تمام نیازهای داخلی کشور در داخل کشور تولید شود.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد بیان کرد: به برکت انقلاب اسلامی شاهد توسعه  پیشرفت در تمام بخش های اقتصادی، سیاسی، علمی و… کشور هستیم.

وی با اشاره به آغاز دهه کرامت، تاکید کرد: روز میلاد فاطمه معصومه(س) روز دختر است و دختران جایگاه ارزشمندی در حکومت اسلامی دارند.

وی اظهار داشت: پنجم مرداد ماه سالروز اقامه اولین نماز جمعه توسط آیت الله طالقانی بوده است.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد اظهار داشت: انقلاب اسلامی موجب احیای نماز جمعه در کشور شد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *