بیانیه پایانی ستاد مردمی دکتر روحانی در لرستان و شهرستان الیگودرز

بیانیه پایانی ستاد مردمی دکتر روحانی در  لرستان و شهرستان الیگودرز

در پی مشارکت ۷۰درصدی ملت آگاه و فهیم ایران در  دوازدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست‌جمهوری و پنجمین دوره‌ی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، ستاد مردمی دکتر روحانی و ستاد حامیان مردمی دولت در استان لرستان، در پیامی از ملت شریف و سرافراز ایران قدردانی کردند.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف و بصیر استان لرستان

بی‌شک خدمت صادقانه به مردم و تلاش برای توسعه و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان تنها الگوی مردم‌سالاری دینی مبتنی به ارزش‌های والای اسلامی در جهان، افتخار بس بزرگی است که در این زمان نصیب بندگان خاص خداوند شده تا با گام برداشتن در مسیر اصلاح و سعادت جامعه، رضا و قرب حضرت حق را کسب نمایند.

انتخابات سازوکاری رقابتی است برای به دست آوردن امکانی برای کار و فعالیت مجاهدانه و ابزاری برای خدمت صادقانه به مردمی که به قول بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران از امت رسول‌الله نیز بالاترند.

اردیبهشت ماه سال یک هزار و سیصد و نود و شش، در حافظه تاریخی مردم ما و در ادبیات سیاسی جهان ماندگار شد. روزی برای اثبات عقلانیت و اعتدال مردم ایران، روز به ثمر نشستن درخت استقلال و آزادی در میهن اسلامی‌ و روز برگزاری انتخاباتی در تراز واقعی جمهوری اسلامی.

یقیناً انتخاب و پیروزی رئیس جمهور محبوب جناب آقای دکتر روحانی در لرستان در سایه این حقیقت بود که مردم شریف این استان همانند سایر هموطنانشان، با حضور گسترده خود در پای صندوق‌های رأی، با قاطعیت نشان دادند که راه را از بیراهه تشخیص می‌دهند و با امید به آینده در مسیر عقلانیت گام خواهند برداشت.

شور و شعور وصف‌ناپذیر شما مردم و خیزش بی‌نظیرتان در همراهی با ستاد حامیان مردمی دولت (حمد) و ستادهای مردمی دکتر روحانی به حدی غیرمنتظره و شگفت‌آور بود که حتی جریانات و نخبگان سیاسی را تحت تأثیر قرار داد و آنها را به تحسین و حیرت وا داشت و به یقین ما این حرکت شگرف را نمی‌توانستیم انجام دهیم مگر با پشتیبانی و همراهی شما مردم عزیز لرستان.

به راستی که جا دارد در وصف شور و حضور گسترده‌ شما مردم عزیز حماسه‌ها سرود و فخرها فروخت، صفوف طولانی رأی دهندگان از هر جناح و با هر تفکری در نیمه شب انتخابات و حضور همه ملت در این گردهمایی عظیم، شاهدی بر این مدعاست که مردم ایران راه خود را یافته‌اند و با صلابت و ایمان آن را تا به انتها خواهند پیمود.

و امروز مردم شهر و استان ما نشان دادند که صرف‌نظر از هر تفکر سیاسی و طایفه‌ای، هم‌دل و همراه‌تر از هر زمان دیگری، مسیر عقلانیت و توسعه را انتخاب کرده و دوشادوش یکدیگر با اراده‌ای راسخ رو به افق‌های روشن گام بر خواهند داشت.

مردم عزیز و تاریخ‌ساز، به‌راستی دولتی که چنین اعتماد و سرمایه اجتماعی پشتیبان آن باشد، با اتکاء به این موهبت بزرگ هیچ ناممکنی برایش معنی نخواهد داشت.

اینک بر خود وظیفه می‌دانیم بر آستان شما مردم شریف و رشید سر تعظیم فرود آورده و ضمن تبریک این حماسه به‌یاد ماندنی به محضر مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری و شما مردم، از خداوند متعال بخواهیم که ما را در انجام وظیفه‌ی خطیری که بر دوش گرفته‌ایم و راه پر فراز و نشیبی که در پیش داریم موفق گرداند.

محمدتقی توکلی

رئیس ستادهای مردمی دکتر روحانی و ستاد حامیان مردمی دولت (حمد) در لرستان

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *