پیام تبریک رئیس دانشگاه جامع علمی ‌کاربردی استان لرستان به مناسبت خلق (حماسه ملی) در انتخابات ریاست جمهوری

پیام تبریک رئیس دانشگاه جامع  علمی ‌کاربردی استان لرستان به مناسبت خلق (حماسه ملی) در انتخابات ریاست جمهوری

رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی استان لرستان، به منظور تجلیل از مشارکت ۷۰درصدی ملت آگاه و فهیم ایران در  دوازدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست‌جمهوری و پنجمین دوره‌ی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، در پیامی از ملت شریف ایران قدردانی کرد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

انتخابات، تبلور حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش وجلوه‌ی بیداری و هوشیاری ملت مسلمان و آزاداندیش ایران اسلامی است.

حضور مردم قهرمان  و همیشه در صحنه‌ی ایران اسلامی در بیست و نهم اردیبهشت‌ماه، تجلی اراده ی ملتی است که می‌خواهد با تکیه بر ارزش‌های والای انسانی و اسلامی خود و بابهره‌گیری از آزادی و استقلال، راه پیشرفت و سعادت را در پیش گیرد.

بیست و نهم اردیبهشت‌ماه ۹۶، در تاریخ این سرزمین ماندگار و جاودانه شد و بار دیگر ملت قهرمان ایرانِ نشان دادند که در راه اعتلای عقلانیت، اعتدال و انسانیت، سرآمد هستند.

اینجانب، ضمن قدردانی از مشارکت حداکثری  مردم به ویژه جامعه‌ی دانشگاهی استان، این پیروزی سترگ را به محضر مقام معظم رهبری، ریاست محترم جمهوری، مسئولان نظام و به ویژه مردم شریف و رشید ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم .

بدون تردید اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و رسیدن به اهداف اقتصادی، اجتماعی و … در گرو وحدت، یکپارچگی و همدلی تمامی مردم و استفاده از دیدگاه های کارشناسی دانشگاهیان ، ظرفیت های گروه های سیاسی و اجتماعی و شایستگانی است که دل در موفقیت نظام اسلامی دارند.

از این رو ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای دکتر حسن روحانی رئیس جمهور منتخب و شایسته؛ همدلی مردم و گروه های سیاسی رقیب؛ اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی را خواهانم

دکتر سعید فرح‌بخش، رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی استان لرستان

۳۰ اردیبهشت ۹۶

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *