وضعیت رشد و توسعه اقتصادی ایران در جهان و کابینه دوازدهم در جلسه غیر علنی مجلس

وضعیت رشد و توسعه اقتصادی ایران در جهان و کابینه دوازدهم در جلسه غیر علنی مجلس

نمایندگان در جلسه غیر علنی – غیررسمی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی آخرین وضعیت رشد اقتصادی ایران در جهان و ویژگی های اعضای دولت دوازدهم را بررسی کردند.

به گزارش ایدنا به نقل از ایرنا فاطمه ذوالقدر نماینده مردم تهران با تشریح جلسه غیر علنی – غیررسمی صبح امروز مجلس گفت: در این جلسه علی لاریجانی رییس مجلس توضیحاتی درباره آخرین وضعیت توسعه و رشد اقتصادی ایران در جهان، فرصت ها و تهدیدها، وضعیت مصرف انرژی در کشور و رتبه های علمی و دانشگاهی ایران در دنیا به نمایندگان مجلس ارائه کرد.
نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: در این جلسه لاریجانی بر رشد بخش بهداشتی ایران در منطقه اشاره کرد و گفت: بخش بهداشت کشور در منطقه توسعه یافته است،

همچنین لاریجانی در مورد وضعیت آموزشی ایران مباحثی را مطرح کرد. ذوالقدر اظهار کرد: رییس مجلس شورای اسلامی در این جلسه گزارشی در مورد سفر اخیر خود به کشور کره جنوبی و دیدارهایش با مقامات این کشور به نمایندگان مجلس شورای اسلامی ارائه کرد.
وی ادامه داد: در این جلسه در مورد اولویت های ۲۰ گانه ای که رییس مجلس در جلسات گذشته غیر علنی مجلس از کمیسیون ها و فراکسیون ها خواسته بود تا در دستور کار قرار گیرند،مباحثی مطرح شد.

و لاریجانی از روسای فراکسیون ها و کمیسیون ها خواست هر چه زودتر نتیجه این بررسی ها را ارائه کنند. وی افزود: لاریجانی همچنین تاکید کرد که با توجه به وضعیت و مشکلاتی که وجود دارد باید اعضای دولت دوازدهم کارآمد و توانمند باشد تا بتواند به راحتی این مشکلات را حل کند.

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *