دولت یازدهم چرخ توسعه را به حرکت درآورد

دولت یازدهم چرخ توسعه را به حرکت درآورد

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت یازدهم چرخه توسعه کشور را به حرکت درآورد که این روند در مقابل اقدامات دولت گذشته بی نظیر است.

به گزارش ایدنا به نقل از ایرنا، فریده اولادقباد شامگاه جمعه در جمع فرهنگیان اصلاح طلب البرز در کرج اظهار کرد که ایران اکنون نیازمند بهداشت روانی و آرامش است که دولت یازدهم آن را ایجاد کرده و باید ادامه یابد.

وی با بیان اینکه در سال ۹۲ و شروع دولت تدبیر و امید کشور در اوج تنش قرار داشت، ادامه داد: تورم ۱۴ درصدی کشور به ۴۰ درصد رسیده بود و احساس عدم آرامش و تغییرات ناخوشایند اقتصادی روز به روز در حال افزایش بود.

اولادقباد بیان کرد: هم اکنون فقر مردم سوژه عکس گرفتن و تبلیغات برخی نامزدها شده است و کوخ ها را در مقابل کاخ ها نشان می دهند، غافل از اینکه این مجتمع های تجاری را خود آنها ساخته اند.

وی یادآور شد: وضعیت ملت به حد ایده آل نرسیده، اما دولت خوب کار کرده و چرخ توسعه به چرخش افتاده است.

وی با بیان اینکه مردم با آزادی و توسعه فناوری از حقوق خود مطلع شده اند، ادامه داد: آیا نقد، بدون جامعه مدنی و آزادی مطبوعات مقدور است.

این نماینده یادآور شد: انتخاب روحانی انتخاب بین بد و بدتر نیست بلکه انتخاب آرامش برای کشور است.

وی بیان کرد: رشد اقتصادی در ایران در دولت تدبیر و امید به حدی مطلوب بوده است که حتی مخالفان دولت نیز در این زمینه سخنی ندارند.

این نماینده با اشاره به اینکه فرهنگیان کشور و همه دلسوزان از دولت تدبیر و امید حمایت می کنند، خاطر نشان شد: در این دوره نیز ما اجازه نمی دهیم دوران سیاه ۸ ساله دولت در دوره های نهم و دهم در کشور تکرار شود.

وی تصریح کرد: همه معلمان به این موضوع مهم آگاه هستند که این دولت در چه شرایط سخت ، سوخته و ویرانی دولت را تحویل گرفت و در ۴ سال گذشته چه دوران طاقت فرسایی را تحمل کرده است.

اولاد قباد افزود: دولت یازدهم در توسعه عدالت آموزشی ، فعالیت‌های پرورشی و فرهنگی، فضا ، تجهیزات و افزایش اعتبارات آموزش و پرورش اقدامات خوبی انجام داده است.

وی تاکید کرد: اگر ما به‌دنبال کشوری توسعه‌یافته هستیم، باید این امر را از مدارس و آموزش و پرورش شروع کنیم.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *