نقش بانک قرض الحسنه مهر در توسعه اقتصادی واجتماعی کشور

نقش بانک قرض الحسنه مهر در توسعه اقتصادی واجتماعی کشور

دکتر اکبری با حضور در همایش مدیران این بانک که روز چهارشنبه سوم خرداد در شهر شیراز برگزار شد، ضمن قدردانی از حضور مردم ایران در انتخابات ریاست جمهوری بر استفاده ازهمه توان بانک قرض الحسنه مهر ایران برای کمک به تولید و رونق کسب و کارهای کوچک در کشور تاکید کرد.

به گزارش ایدنا به نقل از بانک قرض الحسنه مهر ایران، وی گفت: مردم در انتخابات با رای خود از کل نظام حمایت کردند و مدیران باید تمام توان خود را برای خدمتگزاری به مردم به کار گیرند. شرایط رو به رشد اقتصادی کشور در کنار دستاوردهای دولت یازدهم در سایه تدبیر و نگاه عمیق کارشناسی که بر کل دولت حاکم بوده، محقق شده و امیدواریم که این شرایط در آینده نیز تثبیت شود و رشد روز افزون داشته باشد.

اکبری با اشاره به حماسه تاریخی فتح خرمشهر _ در سوم خرداد، تصریح کرد: سوم خرداد یاد آور رشادتها و ایثارگری عزیزانی است که در مسیر تحقق آرمانهای انقلاب تلاش و حماسه های بزرگی را خلق کردند.
آرامش امروز ایران اسلامی آن هم در منطقه ای پر تلاطم مدیون خون پاک شهیدان و از خود گذشتگی آنان است.
اکبری سرمایه انسانی را از دارائیهای مهم بانک دانست و گفت: نیروی انسانی سرمایه بزرگی است که به کمک آن می توان خدمات بهینه و ارزشمندی را به آحاد جامعه ارائه نمود که بحمدالله بانک قرض الحسنه مهر ایران با این سرمایه با ارزش می تواند حرکت بانک به سمت اهداف بزرگ و تکرار موفقیت های گذشته را تسریع کند
در پایان وی با اشاره به اینکه بانک قرض الحسنه مهر ایران همواره تلاش نموده تصویری روشن از این بانک را در اذهان شکل دهد افزود: بانک قرض الحسنه مهر ایران به عنوان بزرگترین و نخستین بانک تخصصی قرض الحسنه در کشور با حمایت دولتمردان و مسئولان عالی کشور و بانک مرکزی و وزارت اقتصاد به دنبال ایفای نقش اساسی خود در شکوفایی اقتصاد بالاخص حمایت از کسب و کارهای کوچک و توانمندسازی اقشار آسیب پذیر جامعه می باشد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *